Lijst van deelnemers

9 ton en 11 ton zijn nog welkom en SPORT EN HOBBYSPORT KLASSES !!!

Standaard Klasse 2500 KG

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
25-1 Henno Heijs De Wilp Inter 633
25-2 Peter de Jong ’t Zand Ford 4600
25-3 Joep Engel Oudkarspel Deutz 5206
25-4 Jan Wildschut Nuis David Brown 990
25-5 Gert Vogelzang Boerakker International 633
25-6 Koen Wildschut Zevenhuizen David Brown 990
25-7 Sjoerd de Bos De Knipe Same Minitaurus 60
25-8
25-9
25-10
25-11
25-12
25-13
25-14
25-15

Standaard Klasse 3500 KG

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
35-1 Peter de Jong ’t Zand Ford 4600
35-2 Joep Engel Oudkarspel Deutz 5206
35-3 Jordy Manning Drouwenermond Same Saturno 80
35-4 Gert Vogelzang Boerakker International 633
35-5 Alwin Hatzman Beilen Steyr 650
35-6 Marijn Hatzman Beilen Steyr 8080
35-7 Sander Ploeg De Wilp IHC 724
35-8 Sjoerd-Jan Schoppen Jubbega Fiat 80
35-9 Fransisca Talens Nijetrijne IHC 824
35-10 Sjoerd de Vries Katlijk Leyland 272
35-11 Bertjan Hofstra Oudehorne International 844s
35-12
35-13 Lijkele ter Schuur Oudehorne John Deere 3120
35-14
35-15

Standaard Klasse 4500 KG

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
45-1 Ilse Kruims Een International 856
45-2 Danny de Jong Haulerwijk Ford 6500
45-3 Dirk Haaften Marum Case IH 845xl
45-4 Chiel Wichinkkruit Norg John Deere 3130
45-5 Jacob Wildschut Zevenhuizen Inter 844s
45-6 Koen Wildschut Zevenhuizen International 856xl
45-7 Henk Top Fochteloo Massey Ferguson 1104
45-8 Patrick de Vries Fochteloo Case IH 856xl
45-9 Jarno Steenbergen jr Spier Ford 5610
45-10 Stefan Wolthoff Nijeholtpade International 1046
45-11 Marvin Gritter Nuis Case 856xl
45-12 Luut van Loo Doezem Deutz 8006
45-13 Henk Veenstra Marum Case 845
45-14
45-15

Standaard Klasse 5500 KG

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
55-1 Henk Smits Noordwijk Volvo BM 800
55-2 Wilko Tingen Drachten Ford 8210
55-3 Anne van Dijk Gieten Case 1056xl
55-4 Mark Beijert Haulerwijk International 1055
55-5 Jordy Manning Drouwenermond Inter 956xl
55-6 Harm Beute Marum John Deere 3140
55-7 Anjo van der Maas Schagerbrug Fiat 88-94
55-8 Jeroen Bakker Hijken Deutz 13006
55-9 Leendert Boersen Haule John Deere 3650
55-10 Marcel Schoppen Jubbega Fiat 1056axl
55-11 Franke van der Lei Marum John Deere 3130ls
55-12 Wilko Vochteloo Smilde Massey Ferguson 1135
55-13 Mark Nap Nijeholtpade Fiat 1000dt super
55-14 Roy Bomhof Dalfsen Volvo BM 800
55-15 Dennie Dekker Dwingeloo Caase 956xl
55-16 Sipke Ausma Zevenhuizen International 856
55-17 Jan de Vries Marum Deutz D10006

Standaard Klasse 7000 KG

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
70-1 Jeroen Postema of Fokke van Dellen De Wilp John Deere 4040
70-2 Jesper Hofstra Oudehorne Volvo BM 2650
70-3 Henry Tingen Haulerwijk Ford 8210
70-4 Hilco Ausma Jonkersvaart John deere 6820
70-5 Jaap Drent Zevenhuizen Case IH 1455
70-6 Jeroen Bakker Hijken Deutz 13006
70-7 Matthijs Kelder Marienheem Case IH 1455xl
70-8 Hendrik ter Schuur Oudehorne International 1455
70-9 Tim Post Gasteren International 955
70-10

Standaard Klasse 9000 KG

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
90-1 Jeroen Doornenbal Appelscha John Deere 6175R
90-2 Roelf Tienstra De Wilp John Deere 4640
90-3 Jouke Oldehove IHC 1455
90-4 Arno Aalbers Fochteloo Fendt 612 Lsa
90-5 Rick Prenger Zuidveld Ford 8630
90-6 Brian Paas Spier Fendt 824

Standaard Klasse 11000 KG

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
11-1 Rik van Dommelen Heino Fendt 828 vario
11-2 Ruben Borger Niekerk John Deere 6250R
11-3

Sport Klasse 2500 KG

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
sp25-1 Code Oranje Oldekerk Fiat 85-90
sp25-2 Team Jonkersdeere De Wilp John Deere 2130
sp25-3

Sport Klasse 3500 KG

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
sp35-1 Code Oranje Oldekerk Fiat 85-80
sp35-2 Jan Brouwer Langezwaag Belarus Black Ugly
sp35-3 Ponne Langezwaag Volvo 650
sp35-4 Wouter Hof Langezwaag Belarus BX100
sp35-5 Fokke de Vries Langezwaag Volvo BM 700
sp35-6 Team Jonkersdeere De Wilp John Deere 2130
sp35-7 Miko ten Hoor Waskemeer Fiat 85-90

Sport Klasse 4500 kg

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
Sp45-1
Sp45-2
Sp45-3

Sport Klasse 5500 KG

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
Sp55-1 Ilse Kruims Een John Deere 3130
Sp55-2 Jacob Methorst Langezwaag Volvo 810
Sp55-3

Hobbysport 3500 KG

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
H45-1
H45-2
H45-3

Hobbysport 5500 KG

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
H55-1 Sam Remmelink Een Massey Ferguson 3670
H55-2 Roy Selles Beilen Ursus 216
H55-3 Roy Bomhof Dalfsen Volvo BM 800
H55-4

Hobbysport 8000 KG

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
H70-1 Wienco Remmelink Een Massey Ferguson 8160
705-2 Sytse Swart Ravenswoud Fiat 180-90
H70-3

Duitse Klasse 6 Ton

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type7
D6-1
D6-2 Roy Bomhof Dalfsen Volvo BM 800
D6-3 Job Stenekes Zuidhorn John Deere 4430
D6-4 Harco Smid Noordhorn Fiat Agri F140
D6-5 Rolf Westers Zuidhorn International 1046
D6-6 Anne van Dijk Gieten Case 1056xl
D6-7 Mark Nap Nijeholtpade Fiat 1000DT Super
D6-8 Andre van Bergen Assen Deutz 13006
D6-9
D6-10

Duitse Klasse 7 Ton

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
D7-1 Jaap Drent Zevenhuizen Case IH 1455
D7-2 Jeroen Bakker Hijken Deutz 13006
D7-3 Remco Aalbers Fochteloo Fendt 612
D7-4 Jakob de Vries Marum Volvo BM 810
D7-5 Hendrik ter Schuur Oudehorne International 1455
D7-6 Tim Post Gasteren International 955
D7-7
D7-8
D7-9
D7-10

Duitse Klasse 8 Ton

Startnummer Naam Plaatsnaam Merk Trekker Type
D8-1 Remco Aalbers Fochteloo Fendt 612
D8-2
D8-3
D8-4